De Koggewerf presenteert op 20 en 26 februari een bijzonder winterprogramma. Midden in de winter kunnen deelnemers de sfeer van de winter in de Middeleeuwen beleven.
In het donker van de winter word je op de Koggewerf hartelijk ontvangen in de sfeervolle Taveerne. Van daaruit bezoek je in kleine groepjes een aantal locaties op de Koggewerf. Tijdens je bezoek krijg je een handlantaarn mee zodat je zelf verlichting bij je draagt.
Beleef de kou van de winter en de warmte van het vuur in de smederij. Beleef het donker op de werf en het licht van de handlantaarns. Zie allerlei lichtjes schitteren op het donkere water van de IJssel. In het licht van maan en sterren zie je silhouetten van schepen. Luister naar verschillende verhalen en hoor hoe mensen in de Middeleeuwen geleefd hebben. Ervaar een stukje van het leven in ons middeleeuwse huisje. Proef het warme eten en drinken dat wij je voorschotelen. Met al je zintuigen kun je de sfeer van de Middeleeuwen in je opnemen. En krijg je een indruk van hoe je middeleeuwse voorouders in onze Hanzestad Kampen geleefd hebben.

Tijdens het programma krijg je op drie verschillende locaties op de Koggewerf iets warms te eten of te drinken.
Er zijn twee avonden gepland: 20 en 26 februari, aanvang 19.15 uur in de Taveerne op de Koggewerf.
Het programma is geschikt voor leeftijden van 13 jaar en ouder, en duurt ongeveer anderhalf uur.
Je kunt je per e-mail naar pr@kamperkogge.nl opgeven voor deze winteractiviteit. Met vermelding: “Winter op de Koggewerf” plus de datum (20/2 of 26/2) waarop je wilt komen.
De kosten bedragen €10,- per persoon, die je bij aankomst in de Taveerne kunt voldoen. Het aantal deelnemers is beperkt, dus zorg dat je je tijdig via de website opgeeft. Bij opgave voor elke deelnemer naam en 06-nummer vermelden.